Екологія

Представлений проект плавучої ферми на сонячній енергії

Зі збільшенням населення планети й зниженням загальної площі наявних орних земель задоволення попиту на продукти харчування стає все більш важким. Іспанські архітектори всерйоз задумалися про можливості використання безкрайніх океанських просторів для сільського господарства і створили проект інтелектуальної плавучої ферми (Smart floating farm).

Модульні плавучі ферми на сонячних батареях зможуть з легкістю забезпечити довгострокову продовольчу безпеку людства і стійкість сільськогосподарської галузі. Ферми будуть повністю автоматизованими, поєднуючи в собі переваги сонячної енергії і гідропоніки. Вирощувати там будуть переважно аквакультури.

За словами архітекторів, їх проект є комерційно життєздатним. Він заснований на вже існуючих і досить добре перевірених будівельних матеріалах і технологіях.

Читайте також: 

Плавучі фермерські господарства будуть розміщуватися в розташованих поблизу з великими мегаполісами водоймах, щоб зменшити витрати на транспортування продовольства і гарантувати свіжість продуктів харчування.

Кожен легкий модуль буде мати 350 метрів в довжину і 200 метрів в ширину. Він буде пов’язаний з іншими модулями для формування кластерів, пов’язаних доріжками. Модуль SFF включає в себе три основних рівня: нижній рівень для розведення аквакультур і розміщення систем опріснення води; другий рівень для вирощування традиційних сільськогосподарських культур з допомогою гідропоніки; і третій рівень, покритий сонячними панелями, світловими люками і елементами системи збору дощової води. Очікується, що кожен модуль зможе виробляти 8152 тонн овочів і 1703 тонн риби на рік.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть