Екологія

Рівень світового океану несподівано знизився

В останні роки всі наукові публікації щодо кліматичних змін, акцентують увагу населення планети на катастрофічному і невблаганному підвищенні рівня світового океану, зникнення арктичних льодів і пов’язують все, що відбувається з глобальним потеплінням, але чомусь ніхто не повідомляє про те, що рівень світового океану несподівано знизився і ніхто не повідомляє про причини даного явища.


Міф про глобальне потепління вимагає постійної підтримки його науковим співтовариством і суспільство в своїй більшості вірить тому, що їм говорять з екранів телебачення.

Дані про зміни рівня океану доступні, але хто про них знає… Випадково я натрапив на дані розміщені на сайті НАСА “Global climate change” в яких відображається зростання рівня океану починаючи з 1993 року і закінчуючи останніми даними зі супутників, які датуються 13 квітня 2017 року. Звичайно ж НАСА так само підтримує версію про глобальне потепління і коментарі до цих даних пише наступне:

“Підвищення рівня океану обумовлене перш за все двома факторами, пов’язаними з глобальним потеплінням: приплив води з танучих льодовикових покривів і льодовиків і розширення води по мірі її нагрівання”.

Чудово, але дані на графіках говорять про зворотне! Рівень океану несподівано став знижуватися.

В березні 2016 року було зафіксоване максимальне зростання рівня світового океану, який досяг 88.5 міліметрів в рік, а потім почалося різке зниження і спад зростання рівня води у світовому океані, так у квітні 2016 він вже дорівнював 85.9 ммр, в серпні 2016 вже 83.3 ммр, а в квітні 2017 всього 86.4 ммр.

Після 13 квітня дані про підняття рівня океану більше не оновлюються, хоча до того, оновлення даних з супутників відбувалося регулярно – чому? Що від нас хочуть приховати, який стан з підняттям або навпаки зниженням рівня океану на даний момент?

Нещодавно від Антарктиди відколовся айсберг гігантських розмірів, який здатний зробити істотний вплив на рівень океану, невже вченим НАСА нецікаво відстежувати стан океану? Чому дані не публікуються?

Адже за запевненням кліматологів у нас йде повним ходом глобальне потепління, нас лякають швидким новим Світовим потопом пов’язаним саме з підняттям рівня Світового океану. Нам розповідають, що всі значущі льодовики світу вже майже розтанули, Антарктида тане, адже рівень океану повинен невблаганно зростати, але це не так – чому?

В результаті глобального потепління рівень зростання океану має постійно збільшуватись, а приріст не тільки не збільшується, а навпаки – падає.

Уровень мирового океана неожиданно понизился
Перший графік відстежує зміну рівня моря з 1993 року, спостерігається супутниками.

Уровень мирового океана неожиданно понизился
Другий графік, отриманий з даних прибережних припливів, показує, наскільки рівень моря змінився з 1870 по 2000 рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button