Людина

Стали відомі причини посиленого потовиділення

Лікарі з’ясували, чому деякі люди скаржаться на посилене потовиділення. Причинами можуть бути серйозні захворювання, що знаходяться на стадії розвитку.

Надмірне потовиділення або гіпергідроз може бути тривожною ознакою діабету, проблем з щитовидною залозою або пов’язане з інфекціями. Частіше воно зустрічається у людей з надмірною вагою. Зазвичай потові залози працюють під час спеки або високої температури у людини. В більшості випадків це не є причиною для тривоги.

Однак, сильна пітливість після 25 років часто викликана поганим здоров’ям або прийманням ліків, каже Ганна Глессер, професор дерматології з університету Сент-Луїса. Медичні стани, пов’язані з гіпергідрозом, включають занепокоєння, туберкульоз, алкоголізм, діабет, менопаузу, ожиріння та ревматоїдний артрит. Як правило, хвороба буде супроводжуватися втомою, лихоманкою, втратою апетиту.

Доктор Глессер рекомендує звернутися до лікаря, якщо людина пітніє вночі без видимої причини або більше, ніж зазвичай. Потрібно звернути увагу, якщо мокрою стає тільки частина тіла, на зразок однієї пахви. Хоча повністю вилікуватися не можна, є способи контролювання симптомів. Перелік включає антиперспіранти, операції та прийом медикаментів. Існує також процедура іонофорезу, яка випалює потові залози.

Кнопка «Наверх»
Закрыть