Аналітика

У Латвії роблять ставку на розвиток соціального бізнесу

Презентації десяти інноваційних ідей у сфері соціального бізнесу для найуспішніших підприємців Латвії, потенційних інвесторів і бізнес-ангелів заклали фундамент для подальшого розвитку цієї галузі. Про це розповіла директор проекту підтримки соціальної підприємницької діяльності New Do (o) r Riga Діана Лапкіс.

06-11-14-foto-cikavosti550x381-1

“Ми повинні вшановувати будь-яке молоде підприємство, яке своєю діяльністю планує вирішувати суттєві для суспільства проблеми, тому така програма, як New Do (o) r Riga дуже важлива. Добре навчені люди, які здатні знайти підтримку для своїх ідей, життєво необхідні Латвії”, – заявив ініціатор реалізації програми Михайло Богомільний.

[box type=”shadow”]Наприклад,

  • проект Ірини Рубінчик передбачає консультації про безпечне виробництво безглютенових продуктів харчування, що поліпшить якість життя хворих на целіакію,
  • дизайнер Раймонд Ціруліс розробив інноваційний проект велосипеда з карбонового матеріалу,
  • Ален Шнайдер розвиває інтернет-платформу, мета якої – полегшити впровадження студентів на ринок праці.
  • Співвласниця дизайнерської текстильної майстерні Lude Солвіта Костюкова планує як працевлаштовувати людей похилого віку з Риги та інших міст.[/box]

Десять учасників програми були обрані в ході попереднього відбору, щоб під керівництвом фахівців з Ізраїлю та інших країн можна було ознайомитися з інноваційними бізнес-технологіями та практичним досвідом. Отримані знання та навички вже під час навчання використовувалися для розвитку і вдосконалення бізнес-ідей.

В основі проекту New Do (o) r Riga лежить досвід і програма, розроблена міжнародною організацією PresenTense. Її ідея: надавати новим соціальним підприємствам знання, навички, платформу та контакти. Саме тут і пригодиться електронна платформа від http://form.com/ для ведення сучасного бізнеса.

Істотна частина програми New Do (o) r Riga – це добровільна підтримка підприємців і соціально активних професіоналів, які готові без винагороди працювати як в Комітеті керівництва, так і навчати і консультувати його учасників.

Професійна програма розвитку молодих підприємств New Do (o) r Riga – це чудовий старт для того, щоб соціальний бізнес в Латвії дійсно служив на загальне благо суспільства і зміг зайняти відповідні позиції і в інших країнах Європи – приблизно 10% від ВВП

Натхнення: http://www.delfi.lv/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button