Здоров'я

Вчені: Відмова від картоплі і хліба може спровокувати розвиток хвороб серця

Вчені з’ясували, що низько вуглеводна дієта здатна спровокувати розвиток хвороб серця. Тому виключення з раціону картоплі і хліба загрожує миготливою аритмією та іншими проблемами в роботі серцево-судинної системи.

Учені провели масштабне дослідження, проаналізувавши історії хвороб понад 13 000 пацієнтів американських клінік за їх медичним картам. На основі даних, зібраних у результаті такого дослідження, фахівці зробили висновок про присутній взаємозв’язок між винятком вуглеводів з щоденного меню і появою проблем в роботі серцево-судинної системи.

Експерти встановили, що відсутність в раціоні картоплі, хліба і каш часто провокувало розвиток миготливої аритмії. Виявлялося порушення нормального серцевого ритму такими симптомами, як запаморочення, відчуття хронічної втоми і проблеми з диханням. Як стверджують кардіологи, низько вуглеводна дієта негативно позначається на стані здоров’я через те, що при такому харчуванні в організм надходить недостатня кількість речовин, що володіють протизапальними властивостями. Саме це, надалі, і було причиною появи хвороб серця, приводячи до інсультів та інфарктів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть