Земля

Вчені виявили життя в пустелі Атакама, яка вважалася непридатною для життя

Чилійські вчені виявили кілька різновидів бактерій в південній частині комуни Марія-Елена та інших ділянках пустелі Атакама, які вважаються непридатними для життя.

e92a0748ebf12b6c945defedda4e9748

Аналіз ДНК із зразків ґрунту, узятих у різних ділянках пустелі, показав дивовижну різноманітність бактерій, що відносяться до груп актинобактерій, протеобактерій, фірмікут і ацидобактерій.

Згідно з висновками дослідників, відносна вологість ґрунту на глибині одного метра в південній частині комуни Марія-Елена становить близько 14 %. Такі ж сухі ділянки були виявлені марсоходом «Кьюріосіті» на Червоній планеті.

Читайте також: 

Нещодавно Національне аерокосмічне агентство США NASA оголосило конкурс на кращий план колонізації Марса, взяти участь у якому може будь-який бажаючий. Загальний призовий фонд складає 15 тисяч доларів. Раніше глава НАСА Чарльз Френк Болден пообіцяв, що перші колонізатори прибудуть на Марс до 2030 року.

Відкриття чилійських вчених може пролити світло на можливість існування життя на Марсі, з яким доведеться зіткнутися колонізаторам.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button