Авто

Заводське ательє HSV представило 585-сильний пікап GTS Maloo – відео

Автомобільний ринок Австралії живий, живе і, скоріше всього, буде жити за своїми власними, недоступним решті світу, законам. На превеликий жаль, ми практично не знаємо, що відбувається на Зеленому Континенті. Хоча, як показує саме життя, даремно! Ну, скажіть, будь ласка, де в Європі чи у нас можна зустріти пікап, оснащений 6,2-літровим компресорним агрегатом з вісьмома циліндрами, який здатний генерувати 585 кінських сил?!

foto_cikavosti_12.09.2014-011

Австралійська компанія Holden, як і багато світових виробників, має своє, придворне ательє, яке носить ім’я Holden Special Vehicles (HSV). Сьогодні представники HSV офіційно представили спеціальну версію пікапа GTS Maloo. А тепер, увага! На поточний момент модернізований пікап HSV GTS Maloo є найпотужнішим автомобілем Австралії, що має такий тип кузова!

Як ми згадали спочатку, в моторному відсіку модернізованого пікапа HSV GTS Maloo затишно розташувався 6,2-літровий силовий агрегат LSA V8 компанії Chevrolet, здатний розвивати 585 кінських сил (430 кВт) при 740 Нм крутного моменту. У парі з двигуном працює 6-ступінчаста “механіка” або ж 6-діапазонний «автомат». На жаль, представники заводського ательє Holden Special Vehicles (HSV) не оголосили динамічних характеристик пікапа GTS Maloo.

foto_cikavosti_12.09.2014-011-01

Як видно на офіційних фотографіях, 585-сильний пікап HSV GTS Maloo отримав абсолютно новий, агресивний аеродинамічний обвіс, модифіковані бічні “юбки”, нову вихлопну систему з чотирма патрубками, денні ходові вогні і оригінальні 20-дюймові алюмінієві «катки». Крім цього, в салоні пікапа HSV GTS Maloo можна виявити спортивне рульове колесо.

Спеціальна версія «зарядженого» пікапа HSV GTS Maloo оснащена спортивною підвіскою, високопродуктивними гальмівними механізмами, системою Torque Vectoring, що відповідає за керованість автомобіля, постійно змінюючи величину крутного моменту, що подається на кожне заднє колесо окремо.

Серед інших особливостей модернізованого автомобіля необхідно відзначити систему стабілізації, функцію зміни гучності вихлопних газів і трекшн-контроль. До речі, звук пікапа можна налаштувати в трьох варіантах: Touring, Sport і Performance. Крім цього, неймовірний пікап HSV GTS Maloo забезпечений системою попередження про фронтальне зіткненні і стеження за рядності руху.

Згідно з офіційним прес-релізом, «заряджений» пікап HSV GTS Maloo буде пропонуватися з проекційним дисплеєм і комплексом MyLink. Всього на австралійському ринку буде продано 240 екземплярів цього унікального транспортного засобу. Ще 10 одиниць реалізуються на ринку Новій Зеландії. Купити автомобіль можна буде в листопаді поточного року. Скільки коштує пікап HSV GTS Maloo – не повідомляється.

foto_cikavosti_12.09.2014-011-02

foto_cikavosti_12.09.2014-011-03

foto_cikavosti_12.09.2014-011-04

foto_cikavosti_12.09.2014-011-05


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button