Головна / Земля / Жива вода — доступна кожному

Жива вода — доступна кожному

Поговоримо про талу воду. Формально протиєва (тала) вода це жива вода. Чи знаєте Ви, що прийом протиєвої води протягом місяця очищає організм на 70%. Для виведення 90% радіонуклідів (стронцій, цезій, плутоній і ін.) з організму людини знадобитися 120 днів.

Що таке мінералізація? Мінералізація — це сумарний кількісний показник вмісту розчинених у воді речовин на 1 літр. Згідно з вимогами Управління з охорони навколишнього середовища (EPA) максимально допустимий рівень забруднення води є 500 мг / літр або 500 часток на мільйон (parts per million, ppm). Ви повинні розуміти що поняття допустимий це «на грані», тобто далеко не кращий варіант. І так, що нам пропонують виробники: «Питна вода БонАква / BonAqua, 0,5 літра Мінералізація: <500 мг / л». Це середній показник практично для всієї продаваної води.

20-04-15-foto-600x523-1

Найважливіша функція води

Тепер уявіть, що вода це транспорт — який покликаний «вивозити» з нашого організму сміття. Задайте собі питання — скільки машина може вивезти вантажу, якщо її кузов вже переповнений вщерть? Додайте до цього, а що це за вантаж вона везе в наш організм?

Навіть найбільш «наворочені» фільтри не зможуть — спустошити кузов цього дива транспорту під назвою вода.

Але є способи які:

  • А — очищають воду від усіляких домішок;
  • Б — наповнюють воду найважливішими елементами;

Процес очищення води. Міняємо фізичні властивості води

  • Емальовану каструлю з відфільтрованою або звичайною водопровідною водою потрібно поставити в морозильну камеру холодильника.
  • Через 4-5 годин потрібно дістати її. Поверхню води і стінки каструлі вже схоплені першим льодом. Ту воду яка ще не замерзла зливаємо в іншу каструлю.
  • Лід, що залишився в порожній каструлі, містить в собі молекули важкої води — дейтерій, яка замерзає раніше, ніж звичайна вода. Сміливо викидайте цей лід.
  • Каструлю з не замерзлою водою знову ставимо в морозильник. Коли вода в ній замерзає на дві третини, залишок води, що не замерз, зливаємо — це «легка» вода, вона містить всю хімію і шкідливі домішки. А той лід, який залишився в каструлі тобто 2/3 від усієї води — це і є протиєва вода, яка необхідна організму людини. Потрібно розтопити цей лід при кімнатній температурі. Вона очищена від домішок і важкої води на 80% і містить 15 мг кальцію на один літр рідини.

Нічого складного, але практично 50% з усього обсягу виявилися непридатними.

Процес «очищення» води — 2. Міняємо енергетичні властивості води.

Місяць рекомендую пити тільки талу воду, подивитися на свої відчуття, відстежити зміни у вашому організмі. Далі пробуйте наступний варіант:

Є ще один спосіб очищення води. Для цього вам знадобляться кристали кварца (доступні в будь-якому місті або замовте в інтернеті).

Почати потрібно з промивки кристалів кварцу під проточною водою. Після цього, знайти відповідну за обсягом ємність. Заливати потрібно виходячи із пропорції: 100 грам кварцу на 1,5 літра. Дати відстояти 2 дні.

Чому Кварц? Все просто: кварц багатий кремнієм. У воді, багатій кремнієм, відбувається утворення структурної водної системи. Ця структура має своєрідну решітку кристалів кремнію. У ній неможлива життєдіяльність патогенних мікроорганізмів і чужорідних хімічних елементів. По суті, вода з вмістом кремнію поєднує в собі смак і свіжість джерельної води, чистоту і структуру талої води і бактерицидні властивості срібної. Очищення води кварцом відбувалася більше 3000 років тому! Цим займалися жителі Тибету і прилеглих областей. Вже тоді люди дбали про збереження і примноження корисних властивостей води.

Після того як ми зробили воду «чистою» або за допомогою кварцу або «талої води» ми може наситити її елементами з цілющими властивостями.

Читайте також:

Для цього вам знадобиться Шунгіт.

На останній день настоювання води з кварців додати шунгіт (краще «елітний») з розрахунку від 10 до 30 грам на 1 літр води. (попередньо промивши) і дати настоятися ще 3-6 годин. Або додайте шунгіт до талої води.

Виймаєте мінерали, вода готова!

Шунгіт. Унікальні корисні властивості шунгіта обумовлені незвичайною структурою молекул вуглецю, що входить до його складу. До відкриття вченими складових компонент шунгіта — фулеренів вважалося, що існує тільки три форми кристалічних модифікацій вуглецю — алмаз, карбін і графіт. Але при вивченні молекулярного складу шунгіта з’ясувалося, що існує ще й четверта, особлива форма існування вуглецю — фулерен, що представляє собою кулясте молекулярне з’єднання, яке порожнисте всередині, що складається 60-70 атомів вуглецю. Настояна на шунгіті вода, що представляє собою молекулярно-колоїдний розчин гідратованих фулеренів, має на організм людини протизапальну, бактерицидну, антисептичну, болезаспокійливу, протиалергенні та імуностимулюючу дію.

Натхнення: nlo-mir.ru