Главная / Земля / 28 вересня пророкують Кінець світу: «Сонце на темність, а місяць на кров»

28 вересня пророкують Кінець світу: «Сонце на темність, а місяць на кров»

 
 

28 вересня 2015 року пророкують Кінець світу, і пов’язують цю похмуру подію з місячним затемненням, яке буде останнім з 4-х повних місячних затемнень 2014-2015рр., в ході яких Місяць забарвлюється в червоний колір, схожий на кров.

10-09-15-foto-600x411-1

Очікуване у вересні затемнення збігається з супермісяцем, це особлива констеляція планет, коли Місяць наближається до Землі на близьку відстань. В 2015 році воно складе 356896 кілометрів.

Зараз у світі зчинився нечуваний галас, який створили кілька релігійних діячів, які вважають, що майбутня «Кривава Луна» це частина тетради. Тетрада, це чотири затемнення, що відбуваються одне за іншим в один рік. Пророки вважають, що ця астрономічна подія стане для людської цивілізації «Кінцем часів».

Вчені не змогли залишитися осторонь і навіть НАСА зробив з цього приводу заяву, в якій сказано, що фахівці агентства ведуть постійний моніторинг космічного простору і на даний момент, немає нічого, що могло б стати причиною Апокаліпсису.

Похмурі прогнози в свою чергу будуються теж не на порожньому місці, а на основі прогнозів записаних в Старому і Новому завітах. У Книзі пророка Йоіла про настання Кінця світу, сказано так: «Сонце на темність, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий й страшний. І станеться, що кожен, хто покличе Господнє ім’я, той спасеться, бо на горі Сіоні і в Єрусалимі буде спасіння, як Господь говорив, та інших, яких Господь їх покличе».

Читайте також: 

У Діяннях апостолів про це сказано так: «Сонце на темність, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий та славний».

В Одкровенні святого Іоанна Богослова, так само описані ознаки «Кінця часів»: «І коли Він зняв шосту печатку, я поглянув, і ось, стався великий землетрус, і сонце стало чорне, як власяница, і місяць зробився, як кров».

Сучасні пророки, пов’язують настання Апокаліпсису з ударом величезного астероїда, який і закінчить тернистий шлях земної цивілізації.

НАСА ж в свою чергу стверджує, що не має даних про астероїд чи комету, здатної знищити людство в зазначені часові рамки.

 
comments powered by HyperComments