Главная / Людина / Електронні сигарети ведуть до наркотичної залежності

Електронні сигарети ведуть до наркотичної залежності

В ефірі нью — йоркського телеканалу WNBC прозвучала інформація про те, що нікотин — далеко не єдине шкідлива речовина, що може знаходитися в електронних сигаретах. Все більше людей з їх допомогою курять марихуану без жодного страху бути спійманими. За словами експертів, марихуана не виділяє свого характерного запаху, якщо її вживати, приміром, змішуючи з водою. Багато наркоманів користуються тим, що схожу властивість мають електронні сигарети. Більше того, оскільки ці пристрої не виділяють диму, в разі потреби їх завжди буває легко сховати в кишеню.

Як стверджують представники служби по боротьбі з наркотиками, куріння електронних сигарет серед неповнолітніх стає все більш поширеним і небезпечним явищем. Найчастіше підлітки курять з їх допомогою далеко не тютюн. «Це викликає сильну стурбованість, — каже лейтенант Кевін Сміт з відділу по боротьбі з наркотиками поліції округу Нассо. — Для молоді марихуана — це найчастіше лише шлях до більш важкої залежності. Далі йдуть кислоти, порошки і, нарешті, героїн».

Він нагадав, що залежність від електронних сигарет з «травичкою» в ряді випадків веде до ще більш згубних звичок і похмурому фіналу. Тим часом, як відзначає журнал Forbes, активіст по боротьбі з курінням Джон Бенджаф ще три роки тому назвав спрощення доступу до марихуани однієї з потенційних і чи не головних небезпек електронних сигарет.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 

 
comments powered by HyperComments