Главная / Людина / Хвороби нирок пов’язані з глобальним потеплінням

Хвороби нирок пов’язані з глобальним потеплінням

Автори нових клінічних і лабораторних спостережень стверджують, що нова загадкова хвороба нирок, яка стала причиною смерті понад 20 тисяч осіб, починаючи з 2002 року, може бути викликана глобальною зміною кліматичних умов.

c0380e66813b773a4683e0f466fa4931

На думку експертів, і важке хронічне зневоднення, що виникає при глобальному потеплінні, стає основою для появи смертельного захворювання. Як заявляють автори проектів, подібну епідемію можна вважати першою, яка була викликана безпосередньо погодніми умовами. Професор з Університету Колорадо медичної школи, розташованої в Сполучених Штатах Америки, заявляє, що в 2002 році фахівці виявили новий вид недуги, назвавши її невропатією.

Науковці досі не визначилися з тим, що саме стало причиною виникнення порушень діяльності нирок. Однак, всі медики сходяться на думці, що вплив важких металів, пестициди та інші токсичні речовини можуть чинити шкідливий вплив на здоров’я органів людини.

Одним з основних побічних ефектів хронічного рецидивуючого зневоднення вважається надлишковий рівень сечової кислоти в червоній рідині хлопців і дівчат. Дослідження показало, що епідемія набирає обертів і глобальне потепління сприяє подальшому поширенню недуги.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments