Главная / Людина / Науковці виявили, чому люди не можуть відмовитися від солодкого

Науковці виявили, чому люди не можуть відмовитися від солодкого

 
 

Вчені провели ряд експериментів і виявили, чому людина не може відмовитися від вживання шкідливих солодких продуктів. Свої підсумки вони опублікували в ряді західних ЗМІ.

Німецькі дослідники провели ряд ретельних аналізів і виявили, чому багато людей, особливо, які страждають зайвою вагою, не можуть відмовити собі у вживанні солодких продуктів.

Перші досліди з досліджуваними бажаючими показали, що у безперервному вживанні солодощів і смакоти відповідальний гормон лептин, який відповідає за подачу інформації в мозок про почуття насичення шлунка. В першу чергу, його сильна нестача і є причиною, чому людина не отримує належних сигналів про пересичення шлунка і не в силах зупинити вживання солодкого і жирного.

У випробовуваних гормон грелін, що відповідає за відчуття голоду, виробляється в колишніх кількостях, що змушує людей відчувати голод протягом доби. Експерти застерігають, що отримати такий гормональний збій дуже легко, за допомогою постійного вживання солодких і висококалорійних продуктів, а також газовані напої та чіпси, які виводять з ладу підшлункову залозу. У короткому проміжку часу такі продукти призведуть до браку лептину і викличуть у людини постійне бажання їсти солодощі.

 
comments powered by HyperComments