Главная / Технології / Спортивні можливості Apple Watch перебільшені

Спортивні можливості Apple Watch перебільшені

 
 

Найдоступніша версія Apple Watch носить гордовите назву Sport. Але чи дійсно цей ґаджет може стати хорошим рішенням для тих, хто бажає всерйоз зайнятися спортом? Насправді цей «розумний» годинник у цій сфері поки що має досить обмежені можливості.

1f9f69a1ece35738e518640ddd8174f3

У Мережі вже з’явилося багато роздумів на дану тему. Автори яких сходяться на думці, що придбання дорогого спеціалізованого фітнес-трекера може стати куди кращою ідеєю. Вірніше так, якщо ви бажаєте зайнятися спортом професійно, то Apple Watch не для вас. Хоча б через надмірну прив’язку до iPhone. Так, серйозним недоліком може стати відсутність вбудованого GPS-модуля. Тобто для того, щоб відслідковувати своє переміщення, вам потрібно тягати з собою не тільки Apple Watch, але і смартфон. А якщо у вас iPhone 6 Plus, то процедура може бути не дуже комфортною. Хоча активність користувача годинник здатний відстежувати і без смартфона.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Та й можливості відслідковувати кількість кроків і здатності зчитувати пульс у деяких випадках може бути просто недостатньо (тим більше, як показують деякі відгуки, якість зчитування пульсу у ґаджета від Apple не ідеально). По суті, все зводиться до кількості зроблених рухів і спалених калорій. Apple Watch непогано підійде для тих, хто займається бігом в межах звичного маршруту або їздою на велосипеді, коли телефон не стає тягарем. Але от для серйозних занять бодібілдингом або йогою вони поки не дуже годяться. Годинник не зможе адекватно враховувати подібні види активності.

Звичайно ж, для більшості користувачів, все це буде швидше надуманою проблемою. Тим більше, що можна сміливо очікувати появи додаткових можливостей в наступних версіях Apple Watch. Безперечно, Apple в підсумку все ж зуміє зробити гарний пристрій для спортсменів. Правда, скільки для цього потрібно часу, поки залишається лише гадати.

Читайте також: 

Але справа в тому, що з роздутого раніше галасу можна було зробити висновок про високий рівень «спортивності» ґаджета. Чого тільки вартували розмови про найнятих Apple фахівців з області медицини. Тепер же складається враження про обман, ніби користувачам відверто «впарюють» не зовсім готовий до використання ґаджет, виправдовуючи це першою версією і відверто перебільшуючи його спортивні можливості.

У будь-якому випадку, очікувати, що Apple Watch створять серйозні проблеми у виробників фітнес-трекерів, поки ще однозначно рано. Безперечно, це дуже гарний аксесуар. Але одкровенням він так поки і не став. Можливо, у найближчому майбутньому все зміниться.

Натхнення: gigamir.net

 
comments powered by HyperComments