Здоров'я

Відмова від вакцинації вперше увійшла до списку глобальних загроз здоров’ю

Співробітники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) на своєму офіційному сайті опублікували перелік хвороб, які загрожують людству в 2019 році. Вперше в цей список потрапив такий ризик, як масова відмова від вакцинації.

За даними ВООЗ, вакцинація є одним з найдешевших способів у боротьбі з різними хворобами, зокрема з кором. У статті не зазначено період, але йдеться про підвищення числа випадків цієї недуги на 30%. Здебільшого такий сплеск пояснюється відмовою багатьох людей щепитися. А причина цього криється в невпевненості в якості вакцини, а у деяких зовсім немає до неї доступу. Однак, тільки в Європі за перші 6 місяців минулого року даною недугою заразилися понад 41000 людина. Даний показник перевищує кількість випадків за останнє десятиліття.

ВООЗ має намір в поточному році збільшити вакцинацію від ВПЛ, а ще співробітники хочуть знизити рівень захворюваності поліомієліту в Пакистані і Афганістані. Також у списку опинилися такі загрози для людства, як ВІЛ, новий вид грипу, забруднення повітря, лихоманка Ебола, денге і багато інших.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button