Земля

Внаслідок зсуву полюсів в 2018 році відбудеться різка зміна клімату

На думку вчених, людству варто приготуватися до кліматичних катастроф з огляду майбутнє зміщення полюсів в 2018 році. Фахівці встановили, що кожні 259 років полюса Землі зміщуються, чим викликають глобальні кліматичні зміни. І наступна така подія відбудеться у листопаді наступного року.

Вчені стверджують, що ті місця, де зараз холодно стануть теплим родючим раєм з густою рослинністю. А регіони з теплим і жарким кліматом займуть місце нинішньої Антарктиди і Арктики. У полоні льодів і морозів виявляться Японія, США і країни Африки.

Вже зараз кліматологи по всьому світу спостерігають дивні аномалії. Так, в пустелі Сахара в 2017 році випав сніг, викликавши справжню сенсацію. А не так давно потужні урагани зі всією силою обрушилися на американські штати. Проаналізувавши подібні аномалії, дослідники рекомендують готуватися до гіршого.

Варто відзначити, що часто люди плутають інверсію і зміщення магнітних полюсів. На відміну від другого екзотичного явища, інверсія дійсно трапляється і відбувається раз на 700 тисяч років. Під час інверсії Північний і Південний полюси міняються місцями, через що стрілка компаса показує діаметрально протилежний напрямок.

Кнопка «Наверх»