Земля

Мінливий клімат зробить Лондон більш схожим на Барселону до 2050 року

«Туманне лондонське місто», не буде таким туманним в майбутньому і може отримати погоду, подібну до сонячної Іспанії до 2050 року.

Мінливі кліматичні умови не зупиняються на досягнутому. Сіетл, ще одне холодне і дощове місто, могло би більше схожим на Сан-Франциско, а погода в Вашингтоні, D. C буде більше схожа на клімат Нешвілла сьогодні.

Дослідники з ETH Zurich хотіли вивчити ступінь того, як клімат в деяких з найбільш знакових міст світу зміниться через зміни клімату. Чи будуть в таких містах, як Лондон і Нью-Йорк, така ж погода, як сьогодні, або клімат зміниться, щоб відповідати іншим регіонам?

Щоб відповісти на це питання, дослідники проаналізували пари 520 великих міст по всьому світу і створили глобальну карту даних, яка показує, як клімат майбутнього міста буде відповідати поточному клімату іншого міста. Навіть якщо наслідки зміни клімату будуть відносно низькими, дослідники виявили, що 77 відсотків міст будуть відчувати зміну клімату і мати погоду, яка відповідає іншій області.

У 22 відсотках міст, охоплених дослідженням, кліматичні умови будуть відсутні в інших місцях. Багато міст в тропіках будуть мати безпрецедентні зміни клімату. Такі міста, як Кала-Лумпур, Джакарта, Рангун і Сінгапур, входять у число 115 міст, які будуть мати «новий» клімат, згідно National Geographic, яке повідомило про дослідження.

У Міннеаполісі, штат Міннесота, літо буде спекотним з середнім показником 90 градусів за Фаренгейтом, і клімат буде відповідати поточну погоду в Канзас-Сіті.

У цілому, дослідники виявили, що до 2050 року клімат в Північній півкулі може змінитися, щоб відповідати містам, розташованим більш ніж на 600 миль на південь. У Європі літні та зимові температури можуть зрости на три-чотири градуси за Цельсієм проти початку 2000-х років.

Дослідження заповнює важливий розрив між науковими знаннями і суспільною думкою і забезпечує ефективний візуальний посібник, який точно показує, як зміна клімату вплине на середні температури.

Маючи краще уявлення про те, як буде виглядати клімат, можна допомогти містобудівникам підготуватися до майбутніх посух або екстремальних явищ.

«Наш аналіз дозволяє наочно уявити кліматичне майбутнє найбільших міст світу», — пишуть дослідники в своєму дослідженні, опублікованому в журналі PLOS ONE . «Ці результати дозволяють особам, що приймають рішення у всіх секторах суспільства, передбачити зміни, які, імовірно, відбудуться в їх власному місті протягом їхнього власного життя.»

Кнопка «Наверх»