Людина

Вчені підібрали ключ до жіночого оргазму

Вчені провели дослідження, в якому взяла участь 251 француженок у віці від 18 до 67 років. Вони були розділені на дві групи: перша складалася з 176 жінок, які регулярно відчувають оргазм, друга – з 75 жінок, які повідомили про труднощі в досягненні оргазму під час сексу зі своїми партнерами.

foto_cikavosti_10.092014-16

“Всі жінки, що брали участь у дослідженні були сексуально активні, і частота статевої активності варіювалася від 2 до 90 раз в місяць. 90% учасниць були гетеросексуальними”, – зазначили вчені в своїй доповіді.

Француженки відповідали на запитання дослідників про емоції, думки і поведінку як під час сексу, так і під час мастурбації.

Читайте також: У жінок оргазм зменшує гостроту болю при мігрені

Таким чином вчені виявили, що думки жінок, які регулярно відчувають оргазм в момент інтимної близькості були зайняті мріями еротичного характеру, на відміну від 75 дам з другої групи.

Крім того, дослідники з’ясували, що жінки, які регулярно досягали оргазму під час сексу були більше зосереджені на своїх тілесних відчуттях, ніж учасниці, які відчувають труднощі в досягненні оргазму зі своїми партнерами.

Тим не менш, обидві групи повідомили, що під час мастурбації у відсутність партнерів вони однаково часто фантазували на еротичну тему.

“Ми не очікували, що когнітивний аспект оргазму настільки важливий, – зізнався автор дослідження, професор Паскаль де Суттер (Pascal De Sutter) з Університету Льовена (University of Louvain) у Бельгії. – Виходить, що жінки не відчувають проблем з еротичними фантазіями, коли вони займаються самозадоволенням, а ось під час сексу з партнером ті з них, хто не може досягти оргазму, не можуть сконцентруватися на таких думках. Також жінок відволікають від концентрації на приємних відчуттях переживання з приводу їхнього зовнішнього вигляду і ваги”.

Вчені припустили, що представниці прекрасної статі могли б істотно поліпшити своє інтимне життя, зосередившись на своїх фізичних відчуттях і збуджуючих фантазіях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button